Kasko Sigortası

Zorunlu trafik sigortanız karşı taraf ve üçüncü kişilerde meydana gelen zararlar sonucunda size yöneltilebilecek hukuki sorumluluğunuzu karşılar. Kasko Sigortası ise aracınızı, hareket halindeyken ya da dururken hasara uğraması, çalınması ve yanması gibi durumlara karşı koruma altına alır.

Magdeburger Sigorta ile ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun Kasko tekliflerini ve ek teminatları seçin, aracınızı ana teminatların yanı sıra, doğal afetler, toplumsal hareketler ve terör olayları sonucunda meydana gelen hasarlarda da güvence altına alın.

Magdeburger Genişletişmiş Kasko Paketi: Orijinal parça + istenilen serviste tamir imkânı

Magdeburger Usta İşi Kasko: Araç kullanım türlerine özel belirlenmiş markalarda ve Magdeburger anlaşmalı özel servislerde orijinal parça ile tamir imkânı

Magdeburger Avantajlı Kasko: Magdeburger anlaşmalı ve anlaşmasız özel servislerde orijinal parça ile tamir imkanı.

Magdeburger’in avantajlı kasko sigortası ile araç içinde bulunan kişisel eşya ve araç aksesuarlarınız da belirlenen limitlere kadar teminat altına altında. Arıza durumunda aracın çekilmesi ve kurtarılması, yol kenarı yardım, lastik değiştirilmesi, kaza durumunda kiralık araç ve diğer yardım hizmetlerinden faydalanmak için 0850 808 26 24 numaralı Magdeburger Sigorta  Yardım Hattı’ndan detaylı bilgiyi hemen alın.

Magdeburger Kasko Sigortasının avantajlı Asistans Hizmetleri, Midi Onarım ve zengin İkame Araç hizmetlerini inceleyin.