Trafik Sigortası

Zorunlu Trafik Sigortası, Türkiye sınırları içerisinde herhangi bir kaza nedeniyle diğer araç veya üçüncü şahıslara verilebilecek zararlar için sigortalıyı güvence altına alır.

ZORUNLU TRAFİK SİGORTASI TEMİNATLARI

  • Maddi zararlar teminatı
  • Sağlık giderleri teminatı
  • Sürekli sakatlık teminatı
  • Vefat teminatı

TRAFİK SİGORTASI TEMİNAT DIŞINDA KALAN HALLER

İşletilme halinde olmayan araçların sebep olacağı zararlar manevi tazminat talepleri ilgililerin, sigortalının sorumluluk riski kapsamında olmayan tazminat talepleri, sigortalının, eşinin, sigortalının usul ve fürunun, sigortalıya evlat edinme ilişkisiyle bağlı olanların, sigortalının birlikte yaşadığı kardeşlerinin, mallarına gelen zararlar sebebiyle ileri sürebilecekleri talepler zarar görenlerin beraberinde bulunan bagaj ve benzeri eşya dışında sigortalı araçta veya bu araç vasıtasıyla çekilen römorkta/yarı römorkta taşınan eşyanın uğrayacağı zararlardan dolayı sigortalıya karşı ileri sürülecek talepler Genel Şartlar’ın A.6. maddesinde belirtilen diğer hususlar.

Biliyor muydunuz ?

Kaza anında sigortalımız  0850 808 26 24 no'lu telefonu aradığında, Magdeburger çekici aracı hemen kaza alanına gider. Hem sigortalımızın aracı hem de kazaya karışan karşı araç en yakın yetkili servise çekilir.

Sigortalının aracı 10 yaşından küçükse, yılda 1 defa arıza anında da Magdeburger yardım hizmetinden faydalanarak araç en yakın servise çekilir.